Luottamusmiehet

KUOPION KAUPUNGIN JHL ry 862 
Luottamusmiehet 2020


Pääluottamusmies KVTES       
Juha Pirskanen
juha.pirskanen@kuopio.fi
Puh. 050 524 6458            
Vuorikatu 20 3. krs, 70100 Kuopio


Pääluottamusmies TUNTI/TEKNINEN SOPIMUS
Keijo Ryynänen

keijo.ryynanen@mestar.fi
Puh. 044 718 5902
Tulliportink. 37 A 2 krs 
Pääsääntöisesti luottamusmiesaika maanantai ja perjantai (varmista tapaaminen soittamalla)


Koulunkäynnin ohjaajat
Harri Miettinen                                                                                                                           harri.miettinen@opedu.kuopio.fi
Puh. 040 770 8892
Maanantaisin (Vuorikatu 20 3. krs, 70100 Kuopio)


Perusturva /terveydenhuolto        Varhaiskasvatus                   
Anu Kuitunen                                       Kirsi Puustinen

anu.kuitunen@kuopio.fi                  kirsi.puustinen@kuopio.fi
Puh. 044 063 9301                              Puh. 044 709 3527
Torstaisin (Vuorikatu 20 3. krs)

 

Kaupunkiympäristön palvelualue, maaomaisuuden hallintapalvelut ja kiinteistön muodostuspalvelut / mittamiehet
Keijo Dromberg
Puh. 044 718 1554


Mestar / sähköyksikkö                  Mestar / kuljettaja, varasto,  korjaamo        
Tomi Makkonen                               Toni Kumpulainen             
tomi.makkonen@kuopio.fi          toni.kumpulainen@kuopio.fi                              

Puh. 040 558 6353                           puh. 044 040 3823           
 


Koulusihteerit                                                                                                    

Tiina Tirkkonen
tiina.tirkkonen@kuopio.fi
Puh. 050 564 0986


Kuopion Opiskelija-asunnot Oy
Janne Markkanen
Puh. 040 836 0216                                                                                                                      janne.markkanen@kuopas.fi


Kuopion Vesi Oy      

Joni Piirainen                                                                                              

Puh. 044 045 7301                                                                                                                      joni.piirainen@hotmail.com

 

Alakohtaiset luottamusmiehet lista täydentyy ja muuttuu valintojen edetessä