Luottamusmiehet

KUOPION KAUPUNGIN JHL ry 862 
Luottamusmiehet 2021


Pääluottamusmies KVTES                 Varapääluottamusmies
Juha Pirskanen                                      Mari Huohvanainen
juha.pirskanen@kuopio.fi                 
Puh. 050 524 6458                               
Vuorikatu 20 3. krs, 70100 Kuopio



Koulunkäynnin ohjaajat
Harri Miettinen                                                                                                                           harri.miettinen@opedu.kuopio.fi
Puh. 040 770 8892
Maanantaisin (Vuorikatu 20 3. krs, 70100 Kuopio)


Perusturva /terveydenhuolto                          
Anu Kuitunen                                     

anu.kuitunen@kuopio.fi                
Puh. 044 063 9301                            
Torstaisin (Vuorikatu 20 3. krs)

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Koulusihteerit

Tiina Tirkkonen        
tiina.tirkkonen@kuopio.fi
Puh. 050 564 0986

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Kaupunkiympäristön palvelualue, maaomaisuuden hallintapalvelut ja kiinteistön muodostuspalvelut / mittamiehet
Keijo Dromberg
Puh. 044 718 1554


 

Mestar Kuopio Oy

Pääluottamusmies , työsuojeluvaltuutettu TTES/TS/Avaintes
Keijo Ryynänen

keijo.ryynanen@mestar.fi
Puh. 044 718 5902
(varmista tapaaminen soittamalla)

 

Mestar / kuljettaja, varasto,  korjaamo        
Toni Kumpulainen             
toni.kumpulainen@kuopio.fi  

Puh. 044 040 3823   

     



Kuopion Opiskelija-asunnot Oy
Janne Markkanen
Puh. 040 836 0216                                                                                                                      janne.markkanen@kuopas.fi


Kuopion Vesi Oy  Avaintes            Tuntipalkkaisten TES  

Jari Savolainen                                      Marko Tähtivaara            

Puh. 044 718 1020                                 Puh. 044 718 5573                              jari.savolainen@kuopionvesi.fi     marko.tahtivaara@kuopionvesi.fi

 

Alakohtaiset luottamusmiehet lista täydentyy ja muuttuu valintojen edetessä